• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Fabrika Zemin Temizliği

Fabrika Zemin Temizliği

Fabrika Zemin Temizliği

Fabrika Zemin Temizliği Fabrikaların en sık temizlik gerektiği yerleri zeminleridir. Çünkü zeminler çok hızlı kirlenmektedir ve temizliği mutlak yapılması gereken bölgedir. Fabrika zemin temizliği özenli bir şekilde ve doğru kimyasal temizlik malzemeleri ile yapılmalıdır. Çalışan sağlığı açısından çok önemli olan bu durum, hızlı kirlenmenin de önüne geçmektedir. Doğru olan temizlik işlemleri için deneyimli personelimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Fabrikaların zemin temizliğinin normal evin zemin temizliği ile kıyaslamak oldukça yanlış olacaktır. Çünkü fabrika gibi endüstriyel yerlerde atıklar evlere kıyasla daha fazla toz, yağ, kir barındırır ve temizlerken sıradan temizleme yöntemleri dışında daha profesyonel temizleme işlemleri gerektirmektedir. Bunun için ev zemin temizliği gibi düşünülmemesi gereken fabrika zemin temizliği işlemlerini profesyonel bir şekilde özel yöntem ve kimyasal ilaçlar ile yapacak bir firmaya teslim edilmesi son derece önemlidir. Firmamız bu alanda yılların getirdiği tecrübe ve özel yöntemleri ile siz değerli müşterilerine çözümler sunmaktadır.

Fabrika zemin temizliği aşamalarımızın ilki fabrikada kısa bir gözlem yapmak ve kullanacağımız temizlik malzemelerinin belirlenmesini sağlamak olacaktır. Çünkü doğru malzemelerin belirlenmesi son derece önemlidir. Bazı fabrikalarda daha sert yağlar olduğundan temizleme işlemlerinde daha sert çözücüler kullanılması gerekmektedir. Bunun için ilk olarak temizlikte kullanılacak malzemelerin belirlenme işlemi yapılmakta ve daha sonra fabrika zemin temizliği işlemine geçilmektedir.