• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Çorlu Su Deposu Temizliği

Çorlu Su Deposu Temizliği

Çorlu Su Deposu Temizliği

Su depoları belirli işlemler ile kısa sürede temizlenmektedir. Öncelikle depodaki su, hidrofor seviyesine kadar çekilmektedir. Teknik ekibin kuracağı sistem ve ışıklandırma ile ortam daha rahat çalışılır hale getirilir. Kalan su gider borusundan tahliye edilir. Depo içerisinde basınçlı kompresör ile kirin temizlenmesini sağlayacak maddeler ile güzelce işlem yapılır. Deponun tabanı, tavanı ve duvarları temizlenir.
 
Daha sonra yine basınçlı su ile durulama işlemi gerçekleştirilir. Duvarlarda, tavanda ve tabanda su deposu temizliği gayet intizamlı bir şekilde tamamlanmış olur.
 
Dünyada ölüm sebepleri sıralamasında altıncı sırada yer alan, kirli sulardan dolayı oluşan hastalıklar oluşmaması adına uygulaması gereken su deposu temizliği yüksek tehlike içerdiği unutulmadan, düzenli bir şekilde, belli periyotlarla yapılmalıdır.
 
Herhangi bir sebepten ötürü başa gelebilecek hastalıkların çoğunluğu tesadüf eseri olabilmektedir, lakin suların temiz olmamasından ötürü meydana gelecek hastalıklar tamamen su depolarının temizlenmesinin ihmal edilmesinden dolayı ortaya çıkmaktadır.
 
İhmal edilen önemsenmeyen ya da verilecek cüz-i miktarlar çok bulunduğu için yapılmakta kaçınılan su deposu temizliği, çok ağır bir tablo ile karşımıza çıkmaktadır.
 
Birçok şehirde teknik servis aracılığı ile gerçekleştirilen bu işlem Çorlu ilçemiz de, rahatlıkla gerçekleştirilmektedir. Düzenli bir şekilde periyotları takip eden Çorlu Trakya Tem su deposu temizliği için bir telefon kadar yakınınızda bulunmaktadırlar.