• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Çerkezköy Fabrika Temizliği

Çerkezköy Fabrika Temizliği

Çerkezköy Fabrika Temizliği

Firma olarak bizim amacımız yıllardır siz müşterilerimize kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmaktır. Biz şirket içerisindeki tüm ekip arkadaşlarımızı temizlik yapacağı alana göre yetiştirip ayrı ayrı eğitimler sağlamaktayız. Çerkezköy Trakya Tem fabrika temizliği, günlük herhangi bir ev, iş yeri temizliğinden öte daha yoğun toz, kir barındıran daha fazla kişinin, daha donanımlı temizlik malzemeleriyle bir arada çalışarak yapması gereken komplike temizlik grubuna aldığımız bir temizlik türüdür. Göndereceğimiz her ekip arkadaşımız daha önce fabrika temizliği yapmış ve müşteri memnuniyeti kazanmış arkadaşlarımızdan olacaktır.

Şirketimizin dikkat ettiği diğer önemli nokta da temizlik için kullanılan malzemelerdir. Takdir edersiniz ki fabrikalarda kullanılan makinelerin yağları, kullanılan malzemelerin kalıntıları güçlü temizleyiciler gerektirir. Ek olarak eğer çalıştığımız fabrika gıda işlemesi yapan bir fabrikaysa kullandığımız dezenfektan ve temizlik maddeleri tamamen değişmektedir. Gıdaya kokusu geçmeyen, içerisinde kimyasal katkı bulunmayan yani gıda güvenliğini koruyan organik dezenfektan ve temizlik maddeleri gönderimi sağlamaktayız. İşte firmamızı diğer temizlik şirketlerinden ayıran en önemli özelliğimiz çalıştığımız her alanı nasıl temizleneceğine göre ayrı kalemlerde ele almamızdır.

Fabrika temizleme hizmeti almak için çağrı merkezimize ulaştığınızda almak istediğiniz hizmetin çeşidi, temizlik yapılacak alanın metrekaresi hangi gün ve saatler arasında hizmet almak istediğiniz gibi bilgiler sorgulanacak ve istediğiniz gün ve saat aralığında ekip arkadaşlarımız fabrikanızın çalışma çeşidine göre donanımlı malzemeleriyle kapınıza kadar gönderilecektir. Temizlik anlaştığımız saat aralıkları içinde bitirilecek şekilde ekip arkadaşlarımızın sayısı düzenlenecektir. Eğer temizlik bitmezse fazladan çalışılan saatin ücreti size yansıtılmayacaktır.