• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Lüleburgaz Baca Temizliği

Lüleburgaz Baca Temizliği

Lüleburgaz Baca Temizliği

Yağlı kanal temizliği Yağlı kanal temizliği genellikle büyük işletmeler için yapılmaktadır. Lokanta, otel, hastane, yemekhane gibi alanlarda yemek yoğun olarak pişirilir. Sürekli çalışan bu alanlarda yemeklerden çıkan dumanlar havalandırma yardımıyla dışarı atılır. Elbette bu durumların iletilmesinde çeşitli kanal sistemleri kullanılmaktadır. Zamanla yapılan yemeklerden çıkan dumanlar kanallarda yağ tabakaları oluşturur.

Bu katmanların belirli periyotlarda temizlenmesi oldukça önemlidir. Yağlı kanal temizleme işlemleri profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Bunun nedeni ise bu alanlarda kurulan bu sistemlerin büyük yapılar olmasıdır. Bu kanalları tek tek temizlemek çok zordur. Ayrıca temizlik sırasında yapılan hatalar başka olumsuz durumları da beraberinde getirebilir. Bu nedenle bu işte uzmanlar tarafından temizlik işlemlerinin yapılması gerekmektedir. Kanallar temizlenmezse yağ ve çeşitli maddelerin oluşturduğu tabakalar tıkanabilir. Bir tıkanma meydana geldiğinde kanallar görevlerini tam olarak yerine getiremezler. Bu durumda bu yerlerde problemlere neden olur.

Sizde işletmeniz için yağlı kanal temizliği yaptırmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Lüleburgaz Trakya Tem Firmamız uzman ekipleri ile sizlere sorunsuz kaliteli hizmet vermektedir. Yapacağımız temizlik işlerinde her zaman müşterilerimizi yüzde yüz memnun etmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle titiz bir çalışma ile kanalların yağlı tabakalardan tamamen kurtulmasını sağlıyoruz. Temizlik işlemleri için firmamızdan hizmet almak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Ekiplerimiz en kısa sürede size hizmet verecektir.