• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Çerkezköy Fabrika Çatı Temizliği

Çerkezköy Fabrika Çatı Temizliği

Çerkezköy Fabrika Çatı Temizliği

Fabrika çatı temizliği yapılırken sanayi tipi elektrikli süpürgeler, temizlik malzemeleri, çeşitli kimyasallar ve basınçlı su kullanılır. Ayrıca borulardaki tıkanıklık özel aletlerle tespit edilerek su veya kimyasal maddelerle açılır. Aşırı toz, kir, yağmur veya kar suları sebebiyle kirli ve kötü görünen bölgeler süpürgeler ve su ile detaylı bir şekilde temizlenir. Tıkanan bacalar da açılır ve temizlenir. Kapalı su derelerinde meydana gelen kirlenme ve tıkanıklıklar da temizlenerek suyun rahatça tahliye edileceği hale getirilir. Böylece çatılarda kirlenme nedeniyle yaşanacak sorunların önüne geçilmiş olacaktır.

Çerkezköy  Trakya Tem fabrika çatı temizliği başlı başına ayrı bir uygulamadır. Çatı tamiri, çatı aktarma veya benzeri işlerden ayrı ve düzenli olarak gerçekleştirilmesi gereken bir iştir. Kirlenen çatı sorunlu çatı demektir. Buna bir de ihmal edilerek bakımsız bırakılma durumu eklenince iş masrafı katlanarak çoğalan bir hale gelecektir. Böyle bir sorunla karşılaşmadan çok daha ekonomik ve pratik bir iş olan çatı temizliği yaptırarak olası daha büyük sorunların önüne geçmeniz mümkün olacaktır.

Firma olarak çatı ile ilgili her konuda faaliyet göstermekteyiz. Bunların içinde çatı temizliği hizmeti de bulunmaktadır. Çatı temizliği işlerinizi özenli ve detaylı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Gerekli donanıma sahip personelimiz kaliteli ürünlerle çatınızı detaylı olarak temizleyerek size ilk günkü gibi teslim edecektir.