• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Peyzaj Düzenleme

Peyzaj Düzenleme

Peyzaj Düzenleme

Peyzaj, bir noktadan bakıldığında görüş çerçevesi içine girebilen doğal ve kültürel varlıkların bir arada meydana getirdikleri görünüştür. Böyle bakılınca, içinde yaşadığımız dünya, kaldırım taşından çocuk parkına, doğa yürüyüşü yaptığımız dere kenarına, bir müzenin bahçesindeki eserlerin yerleştirilişine, çok katlı bir binanın çevre düzenlemesine, evimizin bahçesi ve rengine kadar hissettiklerimizin gördüklerimize bir yansıması anlamına gelmektedir.

Trakya Tem olarak hayallerinizdeki peyzaj alanlarını yaratmak için istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda peyzaj tasarımlarımızı doğal, yapısal, kültürel ve bilimsel verileri estetik kurallar çerçevesinde kaynak koruma ve ekonomi ilkeleri doğrultusunda projelendiriyor ve bu projeleri hayata geçiriyoruz. Temel peyzaj tasarım projelerimizi; bitkisel peyzaj projeleri, yapısal peyzaj projeleri ve otomatik sulama sistemi projeleri oluşturmaktadır. Tasarlanan projelerin daha anlaşılabilir olması amacıyla 2 boyutlu hazırlanan projelerin yanı sıra 3 boyutlu projeler de hazırlayabilmekteyiz. Bu sayede istenilen değişiklikler daha hızlı ve istenildiği gibi gerçekleştirilebilmektedir.

Peyzaj tasarım projeleri kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, oteller, hastaneler, fabrikalar, özel konutlar, apartman siteleri, park ve bahçeler, petrol istasyonları, oyun sahaları, rekreasyon alanları, okul bahçeleri gibi başlıca peyzaj tasarımına ihtiyaç duyulan yerler