• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Çerkezköy Fabrika Baca Temizliği

Çerkezköy Fabrika Baca Temizliği

Çerkezköy Fabrika Baca Temizliği

Fabrikalar sürekli olarak üretim yapan mekanlardır. Bu mekanlarda yapılan üretimler sonucu ise çeşitli gazlar ortaya çıkmaktadır. Bu gazların dışarıya sevki ise bacalar sayesinde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bacalarda zararlı gazların emilimini saglamak için çeşitli filtre sistemleri bulunmaktadır. Zaman içerisinde gazlar nedeni ile ortaya tıkanıklıklar çıkabilmektedir. Bu durum bacaların görevini yerine getirememesine neden olmaktadır. Fabrikalarda yaşanilabilecek bu tür sorunlar oldukça ciddi zararlara neden olabilmektedir. Bu nedenle fabrika baca temizliği düzenli ve doğru bir sekilde gerçekleştirilmelidir.
 
Fabrika baca temizliği profesyonel ekipler tarafından yapılmalıdır. Bu alanlarda bulunan baca temizlikleri bireysel çalısmalar ile gerçekleştirilememektedir. Büyük alanlarda çalışılacağı için is güvenliğinin de sağlanması önemlidir. Çerkezköy Trakya Tem Firmamız bu konuda sizler profesyonel ekipler ile destek vermektedir. Firmamız yapılacak olan baca temizliği için öncelikle is güvenliğini sağlamaktadır. Daha sonrasında ise gerekli olan çalısmaları gerçekleştirerek bacalarda olusan kirliliği temizlemektedir. Konusunda uzman olan ekiplerimiz temizlik islemlerini gerçekleştirirken büyük bir ciddiyet ile islerini özenle yapmaktadır.
 
Sizlerde işlettiginiz fabrikalarınızda bulunan bacaların ve filtrelerin temizliğini gerçekleştirmek için fabrika baca temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere verdigimiz hizmet sayesinde bacalardan dolayı ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçebilirsiniz. Bu alanlarda periyodik olarak temizliklerin yapılmasi gerektiği için firmamızdan düzenli olarak belirli aralıklar ile bacaların temizliğinin gerçekleşmesini saglayabilirsiniz. Düzenli olarak sizlerle belirlediğimiz periyotlar dahilinde bacalarda gerekli olan temizlik islemlerini kaliteli bir sekilde gerçekleştirmekteyiz.