• Kazimiye Mah. Piri Reis Cd. No:14-16/28 Öğücüler Rezidans Çorlu / Tekirdağ
0 541 504 25 24
E-Mail

info@trakyatem.com

Telefon Numaramız

0 541 504 25 24

Tekirdağ Banyo Gideri Açma

Ana Sayfa Tekirdağ Banyo Gideri Açma

Tekirdağ Banyo Gideri Açma

Tekirdağ Banyo Gideri Açma

Banyonuzdan sızan sular, hem sizin yaşam alanlarınızı ihlal eder hem de komşularınızı rahatsız eder. Dökülme gibi görünen su sızıntıları, giderek büyüyerek duvarlarınızı, tavanlarınızı kaplayarak kötü görüntüye ve kötü kokulara sebebiyet verir. Sıradan bir tesisatçı çağırdığınızda, sorunun kaynağını bilmediği için kırma dökme olayını başlatır. Kırıp dökme işleminden sonra, sizi hiçbir çözüme ulaştırmadan, işin altından kalkamayacak bir hafriyatla baş başa bırakıp çekip gider.

Biz Tekirdağ Banyo Gideri Açma firması olarak, bu gibi olaylarla karşılaşmayacağınızın teminatını vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz, kaçak olan bölgeyi sizi hiç sıkıntıya sokmadan ve ardından birçok temizlik olayı bırakmadan, çözüme ulaştırarak çalışır. Firmamızın üstün çalışma anlayışıyla, su kaçağını profesyonel cihazlarla tespit etmekteyiz. Su tesisatı yenileme işlemini de firmamız güvencesi altında yapmaktayız. Tekirdağ Banyo Gideri Açma firması olarak, her türlü su kaçağı, su sızdırma işlemlerini güven barındıran çalışma anlayışıyla ve büyük titizlikle yapmaktayız. Trakya genelinde yapı ve yapı tadilat işlerinde, sıhhi tesisat alanında ve özel banyo tesisatları, modern sistemlere uyumlu tesisat çalışmaları yapmaktadır. Günümüz teknolojisinde banyo tesisatı sistemleriyle uyumlu çalışabilen, çok fazla firma bulunmamaktadır. Ayrıca firmamız her yaptığı işin ardından verdiği destekle de fark yaratmaktadır. Firmamız tüm referanslarınca da bilinir ki işinizi zamanında, kaliteli, titiz yapmaktadır.

Tekirdağ Banyo Gideri Açma firması olarak kullandığımız kaliteli malzeme ve tecrübelerimize dayalı ekibiyle banyo ve su tesisatı yenileme hizmeti vermektedir. İster su tesisatında sorun olsun, ister banyosunu değiştirmek isteyen müşterilerimiz olsun bizden hizmet alarak yaşadığı veya yaşayabileceği tüm sorunları sona erdirebilir. Unutmayın, tesisat problemlerinin kaynağı çoğu zaman usta hatalarından kaynaklanır. Yaptığımız tüm tesisat işlerinde garanti veriyoruz.

Tekirdağ Temizlik Şirketi

Tekirdağ Temizlik Firması olarak işimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet verebilmek temel prensiplerimizdendir.

Tekirdağ Apartman Temizliği

TrakyaTem olarak başta Tekirdağ olmak üzere tüm Trakya bölgesinde apartman ve merdiven temizliği hizmetini söz verdiğimiz zamanda sunmaktayız.

Tekirdağ Merdiven Temizliği

Tekirdağ 'da Apartman merdiven basamakları, merdiven korkulukları, merdiven koridorları, asansör kapıları, asansör kabinleri, giriş merdivenleri, giriş kapılarının ve camlarının temizliği yapmaktayız.

Tekirdağ Tıkalı Kanal Açma

Tekirdağ 'da tıkalı kanal açma işiniz mi var, öyleyse bir telefonlar tıkalı kanal açma ustası ve en kaliteli tıkanıklık açma robotları ile adresinize gelsin hemen çözüme başlayalım.

Tekirdağ Lavabo Açma

Tekirdağ Kanal Açma Servisi olarak, tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle lavabo, klozet, tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır.

Tekirdağ İş Yeri Dezenfeksiyonu

Tekirdağ 'da ürünlerinize zarar vermeyecek, sağlıklı, bitkisel içerikli dezenfekte ile kontrollü ve miktarı uygun dezenfekte yapıyoruz.

Tekirdağ Su Deposu Temizliği

Su Depolarında bekleyen sular içme amaçlı kullanılmasa da sağlığımızı tehdit eder. Kişisel temizliğimizde ve mutfakta kullandığımız depo suları düzenli temizlik ve dezenfeksiyon işlemi gerektirir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiriz.?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.