• Kazimiye Mah. Piri Reis Cd. No:14-16/28 Öğücüler Rezidans Çorlu / Tekirdağ
0 541 504 25 24
E-Mail

info@trakyatem.com

Telefon Numaramız

0 541 504 25 24

Pınarhisar Kırmadan Robot ile Kanal Açma

Ana Sayfa Pınarhisar Kırmadan Robot ile Kanal Açma

Pınarhisar Kırmadan Robot ile Kanal Açma

Pınarhisar Kırmadan Robot ile Kanal Açma

Evlerde, okullarda, iş yerlerinde kısacası aklınıza gelebilecek bütün yapılarda temiz suyun geldiği ve pis suyun gittiği boru hatları bulunmaktadır. Kirli suların insan sağlığına zarar vermemesi için insandan uzak yerlere taşınır. İyi ayarlanmayan ve iyi eğim verilmeyen borularda tıkanma sorunu daha çabuk görülür. Eğer bu tıkanma dahada büyür ve genişler ise; büyük ihtimalle bir taşma gerçekleşir ve bunun sonucu birçok insanın hayatına mal olabilir ayrıca insanların ölümünün yanı sıra mal kayıpları da gerçekleşebilir yada evlerimiz hasar görebilir ıslaklık yüzünden. Mesela taşan su nedeni ile duvarlar ıslanır ve buda rutubete sebep olur. Nemli duvarlar ayrıca sağlığınız dışında binayı da çürütür. bu tarz sorunlarda hem aparmandakiler ile hemde mahalledeki komşularınız ile sorun yaşamanıza neden olur.

Pınarhisar Gider Açma firmamızda bulunan son teknoloji makineler aracılığıyla yapılan detaylı bir araştırma ile tıkanıklığın olduğu bölgede nokta tespiti yapılmaktadır. Böylece duvarlarınız zarar görmeden problemleriniz giderilir. Bu tür son teknoloji makineler tıkanan alanı saptanınca, açıcılar yani kimyasal sıvılar devreye girer. Böylece kimyasal sıvılar yardımıyla tıkanıklıklar temizlenmiş olur.

Pınarhisar Temizlik Şirketi

Pınarhisar Temizlik Firması olarak işimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet verebilmek temel prensiplerimizdendir.

Pınarhisar Apartman Temizliği

TrakyaTem olarak başta Pınarhisar olmak üzere tüm Trakya bölgesinde apartman ve merdiven temizliği hizmetini söz verdiğimiz zamanda sunmaktayız.

Pınarhisar Merdiven Temizliği

Pınarhisar 'da Apartman merdiven basamakları, merdiven korkulukları, merdiven koridorları, asansör kapıları, asansör kabinleri, giriş merdivenleri, giriş kapılarının ve camlarının temizliği yapmaktayız.

Pınarhisar Tıkalı Kanal Açma

Pınarhisar 'da tıkalı kanal açma işiniz mi var, öyleyse bir telefonlar tıkalı kanal açma ustası ve en kaliteli tıkanıklık açma robotları ile adresinize gelsin hemen çözüme başlayalım.

Pınarhisar Lavabo Açma

Pınarhisar Kanal Açma Servisi olarak, tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle lavabo, klozet, tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır.

Pınarhisar İş Yeri Dezenfeksiyonu

Pınarhisar 'da ürünlerinize zarar vermeyecek, sağlıklı, bitkisel içerikli dezenfekte ile kontrollü ve miktarı uygun dezenfekte yapıyoruz.

Pınarhisar Su Deposu Temizliği

Su Depolarında bekleyen sular içme amaçlı kullanılmasa da sağlığımızı tehdit eder. Kişisel temizliğimizde ve mutfakta kullandığımız depo suları düzenli temizlik ve dezenfeksiyon işlemi gerektirir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiriz.?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.