• Kazimiye Mah. Piri Reis Cd. No:14-16/28 Öğücüler Rezidans Çorlu / Tekirdağ
0 541 504 25 24
E-Mail

info@trakyatem.com

Telefon Numaramız

0 541 504 25 24

Hayrabolu Banyo Gideri Açma

Ana Sayfa Hayrabolu Banyo Gideri Açma

Hayrabolu Banyo Gideri Açma

Hayrabolu Banyo Gideri Açma

Banyonuzdan sızan sular, hem sizin yaşam alanlarınızı ihlal eder hem de komşularınızı rahatsız eder. Dökülme gibi görünen su sızıntıları, giderek büyüyerek duvarlarınızı, tavanlarınızı kaplayarak kötü görüntüye ve kötü kokulara sebebiyet verir. Sıradan bir tesisatçı çağırdığınızda, sorunun kaynağını bilmediği için kırma dökme olayını başlatır. Kırıp dökme işleminden sonra, sizi hiçbir çözüme ulaştırmadan, işin altından kalkamayacak bir hafriyatla baş başa bırakıp çekip gider.

Biz Hayrabolu Banyo Gideri Açma firması olarak, bu gibi olaylarla karşılaşmayacağınızın teminatını vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz, kaçak olan bölgeyi sizi hiç sıkıntıya sokmadan ve ardından birçok temizlik olayı bırakmadan, çözüme ulaştırarak çalışır. Firmamızın üstün çalışma anlayışıyla, su kaçağını profesyonel cihazlarla tespit etmekteyiz. Su tesisatı yenileme işlemini de firmamız güvencesi altında yapmaktayız. Hayrabolu Banyo Gideri Açma firması olarak, her türlü su kaçağı, su sızdırma işlemlerini güven barındıran çalışma anlayışıyla ve büyük titizlikle yapmaktayız. Trakya genelinde yapı ve yapı tadilat işlerinde, sıhhi tesisat alanında ve özel banyo tesisatları, modern sistemlere uyumlu tesisat çalışmaları yapmaktadır. Günümüz teknolojisinde banyo tesisatı sistemleriyle uyumlu çalışabilen, çok fazla firma bulunmamaktadır. Ayrıca firmamız her yaptığı işin ardından verdiği destekle de fark yaratmaktadır. Firmamız tüm referanslarınca da bilinir ki işinizi zamanında, kaliteli, titiz yapmaktadır.

Hayrabolu Banyo Gideri Açma firması olarak kullandığımız kaliteli malzeme ve tecrübelerimize dayalı ekibiyle banyo ve su tesisatı yenileme hizmeti vermektedir. İster su tesisatında sorun olsun, ister banyosunu değiştirmek isteyen müşterilerimiz olsun bizden hizmet alarak yaşadığı veya yaşayabileceği tüm sorunları sona erdirebilir. Unutmayın, tesisat problemlerinin kaynağı çoğu zaman usta hatalarından kaynaklanır. Yaptığımız tüm tesisat işlerinde garanti veriyoruz.

Hayrabolu Temizlik Şirketi

Hayrabolu Temizlik Firması olarak işimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet verebilmek temel prensiplerimizdendir.

Hayrabolu Apartman Temizliği

TrakyaTem olarak başta Hayrabolu olmak üzere tüm Trakya bölgesinde apartman ve merdiven temizliği hizmetini söz verdiğimiz zamanda sunmaktayız.

Hayrabolu Merdiven Temizliği

Hayrabolu 'da Apartman merdiven basamakları, merdiven korkulukları, merdiven koridorları, asansör kapıları, asansör kabinleri, giriş merdivenleri, giriş kapılarının ve camlarının temizliği yapmaktayız.

Hayrabolu Tıkalı Kanal Açma

Hayrabolu 'da tıkalı kanal açma işiniz mi var, öyleyse bir telefonlar tıkalı kanal açma ustası ve en kaliteli tıkanıklık açma robotları ile adresinize gelsin hemen çözüme başlayalım.

Hayrabolu Lavabo Açma

Hayrabolu Kanal Açma Servisi olarak, tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle lavabo, klozet, tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır.

Hayrabolu İş Yeri Dezenfeksiyonu

Hayrabolu 'da ürünlerinize zarar vermeyecek, sağlıklı, bitkisel içerikli dezenfekte ile kontrollü ve miktarı uygun dezenfekte yapıyoruz.

Hayrabolu Su Deposu Temizliği

Su Depolarında bekleyen sular içme amaçlı kullanılmasa da sağlığımızı tehdit eder. Kişisel temizliğimizde ve mutfakta kullandığımız depo suları düzenli temizlik ve dezenfeksiyon işlemi gerektirir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiriz.?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.