• Kazimiye Mah. Piri Reis Cd. No:14-16/28 Öğücüler Rezidans Çorlu / Tekirdağ
0 541 504 25 24
E-Mail

info@trakyatem.com

Telefon Numaramız

0 541 504 25 24

Çorlu Apartman Dezenfeksiyonu

Ana Sayfa Çorlu Apartman Dezenfeksiyonu

Çorlu Apartman Dezenfeksiyonu

Çorlu Apartman Dezenfeksiyonu

Apartman temizliklerinde hijyen ve sağlık çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Trakya Tem olarak günlük periyodik temizlik ve sözleşmeli personel temini konularında siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Trakya Tem; apartman temizliğinde kullandığımız malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme, soldurma vb.) hasar bırakmıyor.Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlıklı hem de hijyeniktir. Toplu yaşam alanlarının hepsinde temizlik hizmetini sağlamaktayız.

Trakya Tem Temizlik Firması olarak, temizlik sektöründe yer alıp siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli geliştirmektedir. Hem teknolojik olarak hem de personel olarak güçlü alt yapımızla sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir randevu alabilirsiniz.

Çorlu Temizlik Şirketi

Çorlu Temizlik Firması olarak işimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet verebilmek temel prensiplerimizdendir.

Çorlu Apartman Temizliği

TrakyaTem olarak başta Çorlu olmak üzere tüm Trakya bölgesinde apartman ve merdiven temizliği hizmetini söz verdiğimiz zamanda sunmaktayız.

Çorlu Merdiven Temizliği

Çorlu 'da Apartman merdiven basamakları, merdiven korkulukları, merdiven koridorları, asansör kapıları, asansör kabinleri, giriş merdivenleri, giriş kapılarının ve camlarının temizliği yapmaktayız.

Çorlu Tıkalı Kanal Açma

Çorlu 'da tıkalı kanal açma işiniz mi var, öyleyse bir telefonlar tıkalı kanal açma ustası ve en kaliteli tıkanıklık açma robotları ile adresinize gelsin hemen çözüme başlayalım.

Çorlu Lavabo Açma

Çorlu Kanal Açma Servisi olarak, tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle lavabo, klozet, tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır.

Çorlu İş Yeri Dezenfeksiyonu

Çorlu 'da ürünlerinize zarar vermeyecek, sağlıklı, bitkisel içerikli dezenfekte ile kontrollü ve miktarı uygun dezenfekte yapıyoruz.

Çorlu Su Deposu Temizliği

Su Depolarında bekleyen sular içme amaçlı kullanılmasa da sağlığımızı tehdit eder. Kişisel temizliğimizde ve mutfakta kullandığımız depo suları düzenli temizlik ve dezenfeksiyon işlemi gerektirir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiriz.?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.