• Kazimiye Mah. Piri Reis Cd. No:14-16/28 Öğücüler Rezidans Çorlu / Tekirdağ
0 541 504 25 24
E-Mail

info@trakyatem.com

Telefon Numaramız

0 541 504 25 24

Çerkezköy Apartman Temizligi

Ana Sayfa Çerkezköy Apartman Temizligi

Çerkezköy Apartman Temizligi

Çerkezköy Apartman Temizligi

Çerkezköy temizlik şirketi olarak Apartman temizliğinde detaylı olmak üzere birbirini tamamlayan iki temizlik çalışmamız bulunmaktadır. Bir personel tarafından haftanın iki günü uygulanan periyodik temizlikte merdiven ve korkuluklar ile asansör, dış kapı gibi alanların temizliği tamamlandıktan sonra parfüm sıkılmaktadır. Detaylı temizlikte ise aylık olarak talep durumuna göre değişebilir. Su, elektrik ve doğalgaz saatlerinin bulunduğu alanlar, yangın tüpü, posta kutusu gibi bölümlerin tozları alınmakta, reklam etiketleri kazınmaktadır. Tavanlardaki örümcek ağları temizlenerek gerekli kontroller sağlanmaktadır. Binanın sığınak, otopark, peyzaj gibi alanlarında mıntıka temizliği yapılmaktadır.

Çerkezköy Temizlik Şirketi

Çerkezköy Temizlik Firması olarak işimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize iyi ve kaliteli hizmet verebilmek temel prensiplerimizdendir.

Çerkezköy Apartman Temizliği

TrakyaTem olarak başta Çerkezköy olmak üzere tüm Trakya bölgesinde apartman ve merdiven temizliği hizmetini söz verdiğimiz zamanda sunmaktayız.

Çerkezköy Merdiven Temizliği

Çerkezköy 'da Apartman merdiven basamakları, merdiven korkulukları, merdiven koridorları, asansör kapıları, asansör kabinleri, giriş merdivenleri, giriş kapılarının ve camlarının temizliği yapmaktayız.

Çerkezköy Tıkalı Kanal Açma

Çerkezköy 'da tıkalı kanal açma işiniz mi var, öyleyse bir telefonlar tıkalı kanal açma ustası ve en kaliteli tıkanıklık açma robotları ile adresinize gelsin hemen çözüme başlayalım.

Çerkezköy Lavabo Açma

Çerkezköy Kanal Açma Servisi olarak, tıkanıklık sorunlarında uzman ekibimiz ile profesyonel tıkanıklık gider açma makineleriyle lavabo, klozet, tuvalet tıkanıkları kırmadan, parçalamadan açılır.

Çerkezköy İş Yeri Dezenfeksiyonu

Çerkezköy 'da ürünlerinize zarar vermeyecek, sağlıklı, bitkisel içerikli dezenfekte ile kontrollü ve miktarı uygun dezenfekte yapıyoruz.

Çerkezköy Su Deposu Temizliği

Su Depolarında bekleyen sular içme amaçlı kullanılmasa da sağlığımızı tehdit eder. Kişisel temizliğimizde ve mutfakta kullandığımız depo suları düzenli temizlik ve dezenfeksiyon işlemi gerektirir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiriz.?

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.