• 0 282 686 57 87
  • [email protected]
  • Esentepe Mah. Sancak Cad. Real Tower İş Kulesi Kat:7 Ofis: 50 Çorlu/TEKİRDAĞ
tanıtım filmi çekimi

Fabrika Baca Temizliği

Fabrika Baca Temizliği

Fabrika Baca Temizliği

Baca temizleme işlemlerinin son zamanlarda çıkan yasa ile artık zorunlu olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz. Firmaların periyodik olarak zorunlu bir şekilde yaptırmaları gereken Fabrika baca temizleme işlemlerini yaptırmak için yetkili bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Yetkili firmaların İtfaiye Daire Başkanlıklarından uzun bir kurs süresinden sonra aldıkları raporları ile bu işlemleri yapmaya hak kazanan firmamız sizlere Fabrika baca temizleme konusunda hizmet veren firmaların başında gelmektedir.

Üretim konusunda oldukça fazla enerji tüketen fabrikaların karşılaştıkları en büyük sıkıntılar genellikle temizlik konusunda oluyor. Özellikle harcanan bu enerjinin baca sisteminden dışarıya çıkmasından dolayı zaman içerisinde baca içerisinde insan sağlığına zararlı birçok kurum ve zararlı yanıcı madde oluşmaktadır. Son derece önemli olan bu baca temizlik işlemlerinde iş yeri sahiplerinin bu yanıcı maddelerden kurtulmak için Fabrika baca temizleme işlemlerini periyodik olarak yaptırmaları zorunlu bir hal almıştır. Özellikle Belediyelerin bu periyodik bakımlara son yıllarda oldukça fazla önem vermesinden firma sahipleri baca temizletmek için yetkili olan firmaları bulma konusunda sıkıntı yaşıyorlar. İşte sizlere bu konuda uzun zamandır verdiğimiz kaliteli hizmetler Fabrika baca temizleme konusunda ortaya çıkan sorunlarınızı giderme konusunda yardımcı olacaktır.

Firmamızda bulunan baca temizlik işlemlerini yaptırmak isteyen müşterilerimizin bizler ile iletişime geçmesi durumunda randevu gününe göre bir sıra veriyoruz. Özellikle oldukça fazla talebin olduğu bu konuda sizlere kısa sürede dönüş sağlayacak olan firma yetkililerimiz fabrikalarınızın bacalarını temizlemek için en uygun ekipmanları ile sizlere hizmet sunacaktır. Fabrikalarınızın devası bacalarını son derece titiz bir şekilde işlemini yaptıktan sonra sizlere bacalarınızın temizlendiği konusunda raporları hazırlayıp en kısa sürede sunacağız. Sunduğumuz bu raporlar ile Belediyelerin sizlere zorunlu koştuğu baca temizleme işlemini yaptırmış olacaksınız.